71 789 33 89 | biuro@milart.pl
Szczodre, domy nowej jakości

Szczodre, domy nowej jakości

Ruszamy ze sprzedażą nowej inwestycji w miejscowości Szczodre. Szczodre to miejsce otwierające nowe perspektywy. Nowoczesne domy dwulokalowe, oddalone o niecałe 15 km od centrum Wrocławia, są zbudowane ze szczególną starannością, plasując inwestycję na najwyższym poziomie.

Precyzyjnie skrojony projekt zabudowy dwulokalowej w otoczeniu zieleni nadaje osiedlu szczególnego uroku. Pierwszy etap budowy obejmuje sześć kameralnych budynków, które dzielą się na dwanaście lokali. Przestrzeń oscyluje w granicach 150–170 m² powierzchni całkowitej. Każdy dom posiada 5 pokoi, garaż, prywatny ogród oraz częściowo zadaszony taras, idealny na wypoczynek w słoneczne dni.

Milart Szczodre - Nowe Domy

Solidne wykończenie w postaci ceramicznej dachówki oraz pyłki klinkierowej, którą pokryta jest większa część elewacji, będzie cieszyć zarówno ceniących design, jak i tych bardziej wymagających. Postawiliśmy również akcent na staranne podejście do całej infrastruktury osiedla.

Teren zielony wokół domu oraz częściowo zadaszony taras sprawdzą się jako miejsce idealnego wypoczynku w ciszy i spokoju. Każdy lokal posiada garaż z osobną kotłownią oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem.

Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie internetowej inwestycji: https://szczodre.milart.pl/

Podobne Wpisy

Szczodre – III etap już w sprzedaży!

Szczodre – III etap już w sprzedaży!

28 lutego 2024

Szczodre z lotu ptaka

Szczodre z lotu ptaka

10 stycznia 2024

Szczodre – czas spełnić swoje marzenia!

Szczodre – czas spełnić swoje marzenia!

16 października 2023

Milart Sp. z o.o. - Deweloper Wrocław. Nowe mieszkania na sprzedaż.