Twoje wyniki wyszukiwania

Inwestycja Sołtysowice

Sołtysowice, Wrocław
Szczegółowe Informacje

Inwestycja Sołtysowice

Miasto: Wrocław
Dzielnica: Sołtysowice
Ulica: Wojaczka
Status: Budowa Zakończona

Dostępne Lokale

Zarezerwowane: 1
Sprzedane: 714

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą kolejną, nową inwestycję, realizowaną na wrocławskich Sołtysowicach!

To jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania blisko centrum Wrocławia i jednocześnie doceniających pewne oddalenie od głównych arterii komunikacyjnych miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, CH Korona, szkoły i przedszkola. Dodatkową atrakcyjność lokalizacji podkreśla bliskie sąsiedztwo Lasu Sołtysowickiego, sprzyjajace relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi.

W ramach inwestycji powstanie 9 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W części z nich na poziomie parteru zaprojektowano lokale usługowe. Powierzchnie lokali mogą być w dowolny sposób łączone bądź dzielone w zależności od potrzeb przyszłych nabywców.

Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii 116 i 119:

  • autobusem 116 dojazd do pl. Grunwaldzkiego – 20 minut (możliwość przesiadki na pl. Kromera lub przy szpitalu na ul. Koszarowej i dojazd do centrum miasta 25 minut),
  • autobusem 119 dojazd do zachodniej części Wrocławia poprzez ul. Kasprowicza, (możliwość przesiadki na ul. Żmigrodzkiej do tramwaju – dojazd do centrum) ul. Osobowicką, Most Milenijny, Nowy Dwór, Muchobór Wielki, ul. Hallera, ul. Blacharska.

W odległości 700 metrów od inwestycji znajduje się stacja PKP skąd można dojechać szynobusem do Dworca Głównego oraz CH Korona gdzie znajduje się węzeł komunikacyjny (linia D, N, 128, 130, 131, 141, 147, 331) z którego można dojechać niemalże do wszystkich części miasta.

Wirtualny Spacer

Wirtualny Spacer - Sołtysowice

Szczegółowe informacje

Zapraszamy na prezentację mieszkań w budynkach na Sołtysowicach !!!

Terminy spotkań ustalane indywidualnie pod numerem telefonu:
(  603 513 623 )

Wykończenie "Pod Klucz"

Oferujemy możliwość zakupu mieszkania wykończonego w standardzie „Pod Klucz” za dodatkową dopłatą od 378 do 486 zł/mkw brutto.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż w ostatnim budynku:

Wybierz Budynek

Masz pytanie? Napisz do nas!