71 789 33 89 | biuro@milart.pl

Informacje

  • Inwestycja: Żmudzka 10-12
  • Lokalizacja: Wrocław, Zgorzelisko
  • Status: Budowa zakończona

Dowiedz się więcej

Opis inwestycji

Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w prowadzonej przez naszą firmę na Wrocławskim Zgorzelisku inwestycji, przy ul. Żmudzkiej 10-12. Aktualnie prowadzimy sprzedaż w kolejnym etapie inwestycji: Żmudzka II

W kolejnym, etapie inwestycji na Wrocławskim Zgorzelisku wybudowaliśmy dla Państwa budynek, oznaczony roboczo „Żmudzka 10-12”. Powstały w nim 84 dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania, o metrażach od 37 do 72 mkw. Wszystkie lokale na piętrach posiadają balkony, natomiast do mieszkań parterowych przynależą ogródki.

Nowo wybudowany, dwuklatkowy budynek, to obiekt pięciopiętrowy. Komfortową komunikacje pionową w klatkach zapewnią nowoczesne windy, w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnacji podziemnej budynku znajduje się garaż wielostanowiskowy z 99 miejscami postojowymi. Na poziomie każdej kondygnacji zaprojektowano w sumie 34 komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania są wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.

Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajdują się na nim będą ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.

 

Prezentacja mieszkań

Terminy spotkań ustalane indywidualnie pod numerem telefonu: 665 663 669

Miejsca Postojowe

Każde mieszkanie do sprzedaży oferujemy wraz z podziemnym miejscem postojowym.

Lokalizacja inwestycji

Zdjęcia z budowy (2020-02-20)

Masz pytanie? Napisz do nas!

Wysyłam wiadomość ...
Błąd wysyłania wiadomości
Twoja wiadomość została wyslana. Dziękujemy!
Milart Sp. z o.o. - Deweloper Wrocław. Nowe mieszkania na sprzedaż.