Twoje wyniki wyszukiwania

Inwestycja Smardzowska

Wojszyce, Wrocław
Szczegółowe Informacje

Inwestycja Smardzowska

Miasto: Wrocław
Dzielnica: Wojszyce
Ulica: Smardzowska
Status: Budowa Zakończona

Dostępne Lokale

Wolne: 2
Sprzedane: 63

Opis Inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja zrealizowana jest w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki – Wojszyce, przy ul. Smardzowskiej. Jej niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja oraz bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. W niedalekiej odległości przy ul. Parafialnej jest przystanek autobusowy linii 112, 113 oraz 612, skąd można dojechać do najważniejszych węzłów komunikacyjnych w mieście.

Na nieruchomości powstał  jeden kameralny budynek, III kondygnacyjny, 4-klatkowy z garażem podziemnym, wyposażony w cichobieżne windy.

W ofercie sprzedaży znajdują się nieruchomości o następującej specyfice: 1,2,3,4 – pokojowe mieszkania, od 36 do 85 mkw.

Ponadto, oferujemy miejsca postojowe podziemne oraz komórki lokatorskie.

Wszystkie mieszkania posiadają balkony. Teren wokół inwestycji został w pełni zagospodarowany. W pobliżu znajduje się Akademicki Szpital Kliniczny, Akademia Medyczna oraz  Wojskowy Szpital Kliniczny. W sąsiedztwie inwestycji znajdują  się punkty handlowe i usługowe, placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum), jak również tereny rekreacyjne, min. Park Skowroni, ogródki działkowe, ścieżki rowerowe, a także Wrocławski Park Wodny.

  • Wolne Mieszkania

    Zobacz wolne mieszkania w tej inwestycji.

  • Galeria Zdjęć

    Aktualny stan budowy

Zapraszamy na prezentację mieszkań w budynku przy ul. Smardzowskiej !!!

Terminy spotkań ustalane indywidualnie pod numerem telefonu: 665 663 669

Wykończenie "Pod Klucz"

Oferujemy możliwość zakupu mieszkania wykończonego w standardzie „Pod Klucz” za dodatkową dopłatą od 378 do 486 zł/mkw brutto.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą mieszkań

Pozostałe informacje

Masz pytanie? Napisz do nas!