Twoje wyniki wyszukiwania

Inwestycja Żmudzka, Budynek D – rozpoczęcie sprzedaży

Opublikowano przez Milart | 21 grudnia 2018
Milart - Inwestycja Żmudzka - Budynek D

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w budynku D w naszej inwestycji przy ulicy Żmudzkiej we Wrocławiu.

Nasza kolejna inwestycja, w której oferujemy Państwu do sprzedaży lokale mieszkalne, zrealizowana jest w północnej części Wrocławia, w dzielnicy Zgorzelisko, przy ul. Żmudzkiej 33A. Jej atutem jest dobra lokalizacja oraz komunikacja z centrum miasta. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii N (dojazd do Dworca Głównego  – 35 min) oraz linii 131 (dojazd do Placu Grunwaldzkiego – 25 min). W pobliżu znajdują szkoły, przychodnie, sieć dużych sklepów i wiele punktów usługowych.

Na nieruchomości powstał kolejny, kameralny, dwukondygnacyjny budynek z garażem podziemnym. Na poziomie kondygnacji naziemnych znajduje się kilka komórek lokatorskich. W ofercie znajduje się piętnaście 2 oraz 3 pokojowych mieszkań, o powierzchniach od 38 do 58 mkw. Do mieszkań na parterze doprojektowano ogródki. Pozostałe mieszkania posiadają balkony. Teren wokół inwestycji jest w pełni zagospodarowany. Znajdują się na nim plac zabaw, ciągi pieszo-jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.

Zdjęcia Inwestycji

Lokalizacja Inwestycji