Przekazujemy nowe mieszkania z satysfakcją gwarantowanej jakości

Opis inwestycji STABŁOWICEInwestycja usytuowana jest w rejonie ulicy Kokosowej (boczna ul. Świeżej), na wrocławskich Stabłowicach. To cicha okolica, sąsiadująca z domkami jednorodzinnymi oraz terenami rekreacyjnych Parku Stabłowickiego i obszarem nadrzecznym rzeki Bystrzycy. Powstający na sąsiedzkich Maślicach stadion na Euro 2012 pozytywnie wpłynie na poprawę infrastruktury całej okolicy.

Inwestycja zrealizowana jest w układzie zabudowy szeregowej i składa się z trzech trzykondygnacyjnych budynków. W sumie powstało 17 lokali mieszkalnych, o metrażach od 70 do 155 m kw. - komfortowe mieszkania oraz typowe segmenty zabudowy szeregowej. Właściciel każdego lokalu ma dostęp do własnego garażu. Lokale mieszkalne zaprojektowane są w układzie jedno-, dwu- i trzypoziomowym. Lokale trzykondygnacyjne stanowią typowe segmenty zabudowy szeregowej. Do większości z mieszkań przypisana jest część działki. Teren jest zagospodarowany i ogrodzony.

Wizualizacja Stabłowice - Mieszkania
Wizualizacja Stabłowice - Mieszkania
Wizualizacja Stabłowice - MieszkaniaLokalizacja Inwestycji

Plan usytuowania budynków

Galeria

Aktualny stan budowy na zdjęciach:Inwestycja Stabłowice Inwestycja Stabłowice Inwestycja Stabłowice Inwestycja Stabłowice Inwestycja Stabłowice Inwestycja Stabłowice