Twoje wyniki wyszukiwania

Sołtysowice

Sołtysowice, Wrocław
Szczegółowe Informacje

Inwestycja Sołtysowice

Miasto: Wrocław
Dzielnica: Sołtysowice
Ulica: Wojaczka
Status: Inwestycja w trakcie realizacji

Dostępne Mieszkania

Wolne: 18
Sprzedane: 552

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą kolejną, nową inwestycję, realizowaną na wrocławskich Sołtysowicach!

To jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania blisko centrum Wrocławia i jednocześnie doceniających pewne oddalenie od głównych arterii komunikacyjnych miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, CH Korona, szkoły i przedszkola. Dodatkową atrakcyjność lokalizacji podkreśla bliskie sąsiedztwo Lasu Sołtysowickiego, sprzyjajace relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi.

W ramach inwestycji powstanie 9 wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W części z nich na poziomie parteru zaprojektowano lokale usługowe. Powierzchnie lokali mogą być w dowolny sposób łączone bądź dzielone w zależności od potrzeb przyszłych nabywców.

Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii 116 i 119:

  • autobusem 116 dojazd do pl. Grunwaldzkiego – 20 minut (możliwość przesiadki na pl. Kromera lub przy szpitalu na ul. Koszarowej i dojazd do centrum miasta 25 minut),
  • autobusem 119 dojazd do zachodniej części Wrocławia poprzez ul. Kasprowicza, (możliwość przesiadki na ul. Żmigrodzkiej do tramwaju – dojazd do centrum) ul. Osobowicką, Most Milenijny, Nowy Dwór, Muchobór Wielki, ul. Hallera, ul. Blacharska.

W odległości 700 metrów od inwestycji znajduje się stacja PKP skąd można dojechać szynobusem do Dworca Głównego oraz CH Korona gdzie znajduje się węzeł komunikacyjny (linia D, N, 128, 130, 131, 141, 147, 331) z którego można dojechać niemalże do wszystkich części miasta.

Zapraszamy na prezentację mieszkań w budynkach na Sołtysowicach !!!

  • od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30   (  603 177 207 )
  • w sobotę od godz. 7.30 do 12.30  (  603 177 207 )

Aktualnie prowadzimy sprzedaż w budynkach:

Sołtysowice, Budynek E

W kolejnym, III etapie inwestycji przy ul. Rafała Wojaczka na Wrocławskich Sołtysowicach wybudujemy dla Państwa dwa budynki, oznaczone roboczo jako „D” i „E”. W każdym z nich powstanie 108 mieszkań, dwu i trzy pokojowych, o metrażach od 35 do 85 mkw.

Sołtysowice, Budynek E

Sołtysowice, Budynek A (Lokale Usługowe)

W naszej ofercie w budynku A posiadamy jeszcze gotowe lokale usługowe o metrażach od 66 do 108 mkw.

Sołtysowice, Budynek A (Lokale Usługowe)

Wybierz Budynek

Masz pytanie? Napisz do nas!